concentrate-02

کنسانتره ۲/۵% پروکسی ویت محصولی منحصر بفرد تولید شده از مرغوبترین مواد اولیه از تولید کنندگان اروپایی با فرمول ویژه جهت بالاترین راندمان در گله های طیور گوشتی می باشد.

بالانس ویژه اسیدهای آمینه در کنار آنزیمهای مورد تایید اتحادیه اروپا و استفاده از علوم روز دانشکده های کشاورزی و دامپزشکی اتحادیه اروپا منجر به تولید محصولی استثنایی گردیده که امروزه در تمامی مراکز پرورش طیور گوشتی اروپا بصورت گسترده مورد استفاده قرار میگیرد.

پروکسی ویت کنسانتره ای تک مرحله ای بدون استفاده از پروتئین حیوانی می باشد که بدلیل استفاده از پروبیوتیکهای خاص تحریک کننده سیستم ایمنی ، مقاومت گله های طیور را در شرایط همه گیری بشدت افزایش میدهد.

نوع دانه بندی و یکنواختی این محصول به پرورش دهندگان طیور و تولید کنندگان دان این امکان را میدهد تا با استفاده از ساده ترین امکانات بتوانند دانی کاملا” یکنواخت تولید کنند.

با استفاده از کنسانتره پروکسی ویت، شما در انتخاب انواع مواد اولیه در جیره خود آزاد خواهید بود و محدودیتی در استفاده از گندم و سایر اقلام ندارید. مضافا” بدلیل استفاده از آنزیمهای منحصربفرد در این کنسانتره، نیاز به استفاده از روغن بشدت کاهش میابد و از آنجایی که بدلیل فرمول غنی از ویتامین و مواد معدنی این محصول نیازی به استفاده از مکملهای ویتامینه و هیچگونه افزودنی دیگری در دان ندارید، صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه ساخت دان برایتان به ارمغان می آورد.

در یک جمله میتوان گفت با استفاده از کنسانتره ۲/۵% پروکسی ویت دیگر میتوانید به دان گله فکر نکنید و وقت با ارزش خود را صرف مسائل مدیریتی پرورش کنید.