calsiom-phosfat-quartz-powder-pakdaneh-co

دی و مونو کلسیم فسفات “پروکسی ویت ”                                                           PROXIVIT 

فسفر و کلسیم نقش بسیار مهمی در فرآیندهای فیزیولوژیک و متابولیک دام و طیور دارند. فسفر موجود در اجزای طبیعی تشکیل دهنده خوراک دام وطیور بصورت کامل قابل هضم و جذب و استفاده در سیستم گوارشی نیست و نیاز به تامین آنها بصورت افزودنیهای همراه خوراک دام وطیور میباشد. تامین کلسیم و فسفر و تنظیم نسبت آنها در جیره نقش بسیار مهمی در رسیدن به حداکثر تولید و بهره وری در گله های دام و طیور دارد.

بخش بازرگانی شرکت پاک دانه ایرانیان به جهت حساسیت ویژه بخش تولید این شرکت به تامین فسفات خود از یک منبع معتبر، مطمئن و با کیفیت، با بررسی و تحقیق در مورد نمونه های مختلف از انواع دی ومونو کلسیم فسفات در جهان و مطالعه اثرات و نتایج آنها در گله های مختلف دام وطیور اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری دی و مونو کلسیم فسفات “پروکسی ویت”  نمود تا  ضمن تامین منبع مطمئن و با کیفیت فسفر و کلسیم برای خط تولید انواع کنسانتره و دان ویژه طیور این شرکت، محصولی درجه یک را در کلاس جهانی در دسترس پرورش دهندگان دام و طیور در ایران قرار دهد.

میزان فسفر و کلسیم در حد استانداردهای جهانی و قابلیت جذب بالای فسفر و میزان استاندارد فلزات سنگین و سمی در این محصول سبب گردیده تا بعنوان یکی از معتبرترین دی کلسیم فسفات های موجود (حداقل ۱۸% فسفر)مورد توجه روز افزون کارخانجات و پرورش دهندگان دام و طیور در سراسر دنیا قرار بگیرد.

مونو کلسیم فسفات پروکسی ویت بدلیل استفاده از تکنولوژی بالا و اسید فسفریک بسیار مرغوب دارای فسفر به میزان بالا (حداقل ۲۲/۷% فسفر) و یکنواخت میباشد که بدلیل حساسیت ویژه پرورش دهندگان گله های مرغ مادر به منبع تامیت کلسیم بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد این محصولات میتوانید با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

pakdaneh-co-proxivit-product-detail