Pakdaneh-co-factory1

 

 گروه تولیدی- بازرگانی پاک دانه ایرانیان در سال ۱۳۸۶ با هدف خدمت به صنعت مرغداری کشور و ایجاد تحول در ارائه خدمات در این بخش تاسیس گردید. گروهی از متخصصین با سابقه که از بدو تولید کنستانتره در ایران در تمام بخشهای آن از فرمولاسیون و تولید گرفته تا بازاریابی و فروش حضور داشته و از بنیانگذاران این صنعت بوده اند گرد هم آمده و تمام تجربه و تخصص خود را در اختیار پرورش دهندگان عزیز طیور قرار داده و محصولی با کیفیت عالی و کمترین قیمت ممکن تولید نموده اند.

کنسانتره تولید شده  در این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه و با نظارت دقیق آزمایشگاه کنترل کیفی وفرمولاسیون ویژه جهت تمام نژادهای طیورموجود در ایران تهیه گردیده و با بهترین نوع بسته بندی ارائه می گردد.

سهولت دسترسی به کلیه مسئولان شرکت از مدیران اجرایی تا بخش فروش و امور مالی تا بخش علمی سبب  ایجاد ارتباطی صمیمی با توزیع کنندگان و مصرف کنندگان محصولات شرکت شده و نتیجه آن رضایت کامل مشتریان می باشد.

شرکت پاک دانه در سال ۲۰۱۲ میلادی با تاسیس شرکت پاکتانه(Paktane) در کشور ترکیه اقدام به فعالیت در زمینه بازرگانی خارجی نمود و با گسترش شبکه بازرگانی خود ضمن تهیه مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولات خود بصورت مستقیم از کشورهای معتبر و صاحب دانش دنیا و اخذ نمایندگی از چند برند معتبرجهانی در زمینه های مختلف، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری محصولات پروکسی ویت(Proxivit) در دنیا گردیده است.

هدف در گروه پاک دانه رضایت، سودمندی و اعتلای مصرف کننده است. زیرا معتقدیم اگر مصرف کننده نهایی در رهگذر این تجارت به سوددهی و رضایت برسد، این چرخه دوام خواهد داشت. از این رو در تمامی مراحل در کنار مصرف کنندگان عزیز محصولاتمان هستیم و همیشه با خرسندی منتظر و پذیرای پیشنهادات و نقطه نظراتشان میباشیم.