با توجه به حساسیت پرورش طیور تخمگذار و تنوع مراحل تولید تخم مرغ و نیازهای متفاوت تغذیه ای طیور تخمگذار در مراحل مختلف پرورش، شرکت پاک دانه با استفاده از مرغوبترین اسید های آمینه، ویتامینها و مینرالها و بالانس ویژه این مواد در کنار توجه و حساسیت ویژه نسبت به ترکیب و نوع منبع کلسیم وفسفر در کنسانتره و با استفاده از با کیفیت ترین آنزیمها اقدام به تولید کنسانتره ویژه طیور تخمگذار نمود تا در این زمینه جوابگوی درخواستهای موجود به بهترین شکل ممکن باشد.

حساسیت و توجه ویژه به منبع مواد اولیه و استفاده از دانش و فرمولاسیون روز دنیا این اطمینان را به پرورش دهنده عزیز میدهد که با آرامش خاطر نسبت به سرمایه گذاری و تولید اقدام نماید. ضمنا” در تهیه این محصول ازهیچگونه پروتئین حیوانی استفاده نشده است.

با توجه تنوع مراحل مختلف پرورش طیور تخمگذار، شما پرورش دهنده عزیز میتوانید ضمن تماس با بخش علمی شرکت با اظهار مرحله پرورش و نیاز پرورشی طیور در مقطع مورد نظر، فرمولاسیون متناسب با مرحله پرورش خود را دریافت نمایید.

برای آشنایی بیشتر با مزیتهای کنسانتره غنی شده پاک دانه میتوانید بخش مزایای استفاده از کنسانتره پاک دانه را مطالعه فرمایید.

در بخش مطالب علمی سایت میتوانید نکات کلیدی و ظریفی که میتواند پرورش دهندگان را در طی دوره یاری نماید پیدا کنید ودرصورت نیاز بوسیله تماس با بخش علمی شرکت پاک دانه از راهنمایی همکارانمان در زمینه پرورش طیور برخوردار شوید.