۱۰ روز اول پرورش طیور گوشتی از اهمیت بسیار بالایی در دوران پرورش برخوردار است. تغذیه صحیح در این ۱۰ روز مانند ساختن دیواری عظیم میباشد که چنانچه پی ریزی خوبی انجام شود میتوان دیواری بزرگ و مستحکم بر روی آن بنا کرد. تغذیه صحیح و رعایت اصول پرورشی استاندارد در این مقطع میتواند متضمن یک دوره پرورش موفق و دستیابی به سوددهی مناسب باشد.

دان ویژه طیور گوشتی پاک دانه محصولی منحصر بفرد تهیه شده از مرغوبترین مواد اولیه شامل نیازهای اصلی طیور گوشتی جهت پایه گذاری رشد بیشتر و مقاومت و ایمنی بالاتر در برابر بیماریها و استرسها میباشد. دقت و حساسیت بالا در تنظیم اسیدهای آمینه و بالانس دقیق نسبت کلسیم به فسفر در این محصول باعث گردیده تا در گله های تغذیه شده با این محصول ضریب تبدیل فوق العاده کاهش پیدا کرده و گله در ادامه دوره به حداکثر بازدهی وزن وگوشت در برابر دان مصرف شده برسد. همچنین میزان ویتامینها و مواد معدنی بر اساس حداکثر نیاز نژادهای گوشتی موجود در ایران  تنظیم گردیده که علاوه بر فراهم نمودن حداکثر رشد و بهترین ضریب تبدیل بر اساس جداول رسمی ارائه شده برای نژادهای مختلف، پرورش دهندگان را بی نیاز از استفاده هر گونه مکمل غذایی اضافی در طول دوره پرورش نموده است.

با استفاده از دان ویژه پاک دانه در ۱۰ روز اول پرورش گله بصورت یکنواخت رشد کرده و اصطلاحا” گله یکدست میگردد. علاوه بر آن با افزایش سطح ایمنی، مقاومت گله در مابقی مدت پرورش در برابر بیماریها افزایش پیدا کرده و تلفات در اثر آلودگیهای احتمالی بشدت کاهش میابد. ضمنا” در تهیه این محصول ازهیچگونه پروتئین حیوانی استفاده نشده است.

این محصول عاری از هر گونه آلودگی میکروبی میباشد. حساسیت و توجه ویژه به منبع مواد اولیه و استفاده از دانش و فرمولاسیون روز دنیا این اطمینان را به پرورش دهنده عزیز میدهد که با آرامش خاطر نسبت به سرمایه گذاری و تولید اقدام نماید.

در بخش مطالب علمی سایت میتوانید نکات کلیدی و ظریفی که میتواند پرورش دهندگان را در طی دوره یاری نماید پیدا کنید ودرصورت نیاز بوسیله تماس با بخش علمی شرکت پاک دانه از راهنمایی همکارانمان در زمینه پرورش طیور برخوردار شوید.

جزئیات کرامبل