محصولی منحصر بفرد تهیه شده از مرغوبترین مواد اولیه شامل نیازهای اصلی طیور گوشتی جهت رشد بیشتر و مقاومت و ایمنی بالاتر در برابر بیماریها و استرس. دقت و حساسیت بالا در تنظیم اسیدهای آمینه و بالانس دقیق نسبت کلسیم به فسفر در کنسانتره ۲/۵% غنی شده پاک دانه باعث گردیده تا در گله های تغذیه شده با این محصول ضریب تبدیل فوق العاده کاهش پیدا کرده و گله  به حداکثر بازدهی وزن وگوشت در برابر دان مصرف شده برسد. همچنین میزان ویتامینها و مواد معدنی بر اساس حداکثر نیاز نژادهای گوشتی موجود در ایران  تنظیم گردیده که علاوه بر فراهم نمودن حداکثر رشد و بهترین ضریب تبدیل بر اساس جداول رسمی ارائه شده برای نژادهای مختلف، پرورش دهندگان را بی نیاز از استفاده هر گونه مکمل غذایی اضافی در طول دوره پرورش نموده است.

استفاده از انواع محرک های رشد در کنسانتره ۲/۵% غنی شده پاک دانه علاوه بر تسریع رشد وافزایش بهره وری، با افزایش سطح ایمنی گله باعث مقاومت بیشتر در برابر بیماریها شده و به میزان قابل توجه از میزان تلفات در دوره پرورش کاسته میگردد.

همچنین استفاده از انواع آنزیمهای مرغوب در فرمولاسیون این کنسانتره باعث میگردد تا پرورش دهندگان عزیز جیره مورد نظر خود را با توجه به مواد اولیه در دسترس در مقاطع مختلف تولید با خیالی آسوده تهیه و علاوه بر صرفه جویی در قیمت تمام شده دان، نیاز به افزودن هیچ آنزیم اضافی در جیره تنظیمی خود ندارند. ضمنا” در تهیه این محصول ازهیچگونه پروتئین حیوانی استفاده نشده است.

فرمولاسیون کنسانتره های پاک دانه بر اساس دانش روز این رشته صورت میگیرد و با بررسی و تحقیقات مداوم بخش علمی این شرکت، نوآوری های جدید و مورد تایید مراجع علمی معتبر جهان در فرمولاسیون این محصولات به کار گرفته میشود.

این کنسانتره بدلیل کاهش هزینه های تولید بسیار مورد توجه کارخانه های تولید دان طیور قرار گرفته و هم اکنون بسیاری از این کارخانه ها جهت تولید دان با کیفیت بالا از کنسانتره ۲/۵% غنی شده پاک دانه در خط تولید خود بهره میبرند.

حساسیت و توجه ویژه به منبع مواد اولیه و استفاده از دانش و فرمولاسیون روز دنیا این اطمینان را به پرورش دهنده عزیز میدهد که با آرامش خاطر نسبت به سرمایه گذاری و تولید اقدام نماید.

برای آشنایی بیشتر با مزیتهای کنسانتره غنی شده پاک دانه میتوانید بخش مزایای استفاده از کنسانتره پاک دانه را مطالعه فرمایید.

 در بخش مطالب علمی سایت میتوانید نکات کلیدی و ظریفی که میتواند پرورش دهندگان را در طی دوره یاری نماید پیدا کنید ودرصورت نیاز بوسیله تماس با بخش علمی شرکت پاک دانه از راهنمایی همکارانمان در زمینه پرورش طیور برخوردار شوید.

Consantre_Analiz_goshti-2.5-catalog-