پاک دانه

پاک دانه

مزایای استفاده از کنسانتره پاک دانه:

۱-   محرک رشد:

 به دلیل استفاده از محرک رشد و طعم دهنده گیاهی در کلیه کنسانتره های تولیدی این شرکت ، دان حاصل اشتهای طیور را تحریک کرده و با ترشح بیشتر آنزیم های گوارشی سبب افزایش بهره وری طیور از مواد مغذی دان شده و به دلیل ترکیب خاص ماده محرک رشد ، میزان استفاده از ترکیبات مواد جیره نظیر پروتئین ، انرژی ، متونین ، لیزین و فسفر افزایش پیدا کرده که منجر به کاهش ضریب تبدیل و وزن بیشتر طیور در مدت زمان کمتری می گردد. ضمناً به دلیل تحریک ساخت گلبولهای سفید ، میزان ایمنی گله بالا رفته و کمتر به بیماری های مختلف مبتلا می گردند و در برابر استرسها  بسیار مقاوم می باشند و درکل تلفات گله به میزان قابل توجه کاهش می یابد.

۲-   سهولت تهیه مواد اولیه دان و تضمین کیفیت:

پرورش دهندگان طیور با خرید کنسانتره این شرکت علاوه بر صرفه جویی در وقت وجلوگیری از صرف هزینه های گزاف برای خرید مکمل ها و اسیدهای آمینه ( لیزین و متونین ) ، فسفات ، آنزیم ، نمک و …. از کیفیت مواد اولیه نیز مطمئن خواهند بود زیرا کلیه مواد موجود در  کنسانتره از نوع درجه یک بوده و در آزمایشگاه کنترل کیفی به دقت آزمایش گردیده و کیفیت آن تضمین می گردد.

۳-   یکنواختی دان:

با استفاده از کنسانتره که مخلوطی کاملاً همگن و یکنواخت است ، دان حاصل نیز بسیار یکنواخت می گردد و کلیه مواد به طور یکسان در دان مخلوط گردیده و در گله شاهد رشد یکنواخت طیور خواهید بود.